Neurografika

A neurografika egy képi módszer a tudatalattival való együttműködésre, és hatékony módja annak, hogy jobbá tegye az életét.
A módszert 2014-ben dolgozta ki Prof. Pavel Piskarjov a Kreatív Pszichológiai Intézet igazgatója, a pszichológia doktora.

A neurografika egyesíti a pszichológiai megközelítéseket és a grafikai ábrázolás számos technikáját. A személyiség harmonizálása érdekében szisztematikus gyakorlatok segítenek megszabadulni a komplexektől, a pszichológiai traumáktól, a változást gátló hozzáállástól.

A foglalkozás segít energiát emelni a tudattalan mély rétegeiből, és felszabadítani a feladatokhoz. A régi idegi kapcsolatok megsemmisülése és újak kialakulása miatt az ember erőfeszültséget tapasztal, aktívvá válik, erőforrás állapotba kerül. Az energiakitörés minden szinten átalakítja az életet.

Stabil eredményt ad, amely nem függ a külvilág ingadozásától. Ez annak köszönhető, hogy az ember helyzethez, emberekhez, élethez való hozzáállása megváltozik, lélekben és testben harmóniával érzékeli a valóságot.